Facebook pixel do wordpressu

Custom Excerpt
5 (Demo)

Podle studie W3Techs více něž 11% všech existujících webových stránek používá facebook pixely k analýze a sledování svého publika. Toto číslo roste každý rok. Podívejme se nyní na výhody, které facebook pixel přináší. Facebook pixel je mocný nástroj, který Vám pomůže rozšířit vaše podnikání a zvýšit konverze. Má také další výhody, jako je rozšíření vašeho podnikání na nové publikum, cílení na podobné uživatele a měření výsledků vašich současných reklam. Je velmi jednoduché naistalovat a začít používat, pokud máte webové stránky na wordpress.

Facebook Pixel je ofociální analytický nástroj Meta a lze jej porovnat s Google analitics. Podle výzkumu W3Techs byl facebook Pixel zvolen jedním z nejúspěšnějších nástrojů pro analýzu návštěvnosti v roce 2021, hned za google analitics.

Používání Facebook pixel na vašem webu, vám může pomoci zvýšit online obsah. Facebook pixel podporuje prodej, měří výsledky reklamy Naše wordpress digital agency THEGEM, se zabývá také správou sociálních sití pro některé klienty. Rozšiřte naše řady i Vy, přidejte se k nám. Postaráme se o Vaše sociální sítě. Neváhejte a kontaktujte nás.