Jaké kroky udělat pro zabezpečení webových stránek

We’re on a mission to start a conversation with your customers in this fast connected world. Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
Jaké kroky udělat pro zabezpečení webových stránek

Říjen je měsíc pro kybernetickou bezpečnost. Agentura pro kybernetickou bezpečnost a bezpečnost infrastruktury (CISA) a Národní aliance pro kybernetickou bezpečnost (NCA) identifikovaly čtyři klíčové oblasti, kde můžeme všichni podniknout kroky k ochraně naší přítomnosti online a pracovat na tom, aby ostatní byli v bezpečí. Tyto stejné koncepty lze použít také k zabezpečení stránek WordPress.

  • Jedním z nejlepších způsobů, jak udržet webové stránky v bezpečí, je zajistit, aby byl veškerý používaný software pravidelně aktualizován
  • Nejnovějšími aktualizacemi zabezpečení. Ve WordPressu to znamená udržovat vaši základní verzi WordPress aktuální
  • Stejně jako všechny motivy nebo pluginy, které jsou nainstalovány.

S námi máte jistotu pravidelných aktualizací software a kontroly a aktualizace plugínů.  Zajistíme technickou správu vašeho webu. V případě zavirovaného webu provedeme odvirování nebo kompletní přeinstalaci na nový wordpress.

Používejte skutečně silná a neprolomitelná hesla

 

Nelze dostatečně uvést, že hesla musí být co nejsilnější. Aktéři hrozeb hledali způsoby, jak se dostat do uživatelských účtů od úsvitu moderní éry výpočetní techniky, a mají k dispozici řadu nástrojů pro hádání nebo “prolomení” hesel.

…Pravidelně kontrolujte poštu a uživatele, používejte silná hesla, napojte sovje webové stránky na wordfence a používejte dvojí zabezpečení!

I když jsou silná hesla důležitá, povolení více faktorového ověřování (MFA) je jednou z nejúčinnějších metod, jak zabránit neoprávněnému přístupu k účtu. Podle podrobností poskytnutých na tiskové konferenci Bílého domu lze 80-90% všech kybernetických útoků zabránit implementací vícefaktorové autentizace (MFA).