Jsme The Gem

MAGIC WORDPRESS AGENCY

Jsme dynamický a kreativní tým mladých lidí. Jsme WordPress magic star specialist a přizpůsobíme vše vašim potřebám. Máme rádi nové výzvy.

Na začátku je vždy jen myšlenka a ta když se správně uchopí, může vzniknout obrovské a zajímavé spojení. Umíme z vás dostat to nejlepší.  Vaše přání a požadavky jsou již předem splněny.

Víme co chceme, máme za sebou tisíce zkušeností, mezi naše hlavní přednosti patří základní lidský přístup ke každému klientovi. Neděláme rozdíly, zda jste malý podnikatel nebo korporátní společnost.

NAŠE MISE

Naším posláním je tvořit přívětivé a uživatelsky dobře ovladatelné weby. Zaškolíme vaše zaměstnance. Přidejte svoje podnikání pod naše ochranná křídla! Jsme tým nezávislých odborníků a specialistů ve svém oboru.

S každým klientem navazujeme a udržujeme pravidelný kontakt, naše spojení bývají trvalá, nenecháme Vás v tom. O váš web se postaráme i když bude v nesnázích.

Uchopíme vaše podnikání a společně vykročíme pravou nohou. Postaráme se o správu vašich webových stránek, rozumíme si i s e-commerce řešením. Postavíme Vám e-shop na platformě PrestaShop nebo na WOOCOMMERCI.

,,Všechny sny se mohou stát skutečností, když sebereme odvahu je následovat.” Walt Disney
SEO OPTIMALIZACE
Naše weby jsou optimalizované pro vyhledávače & SEO Friendly
ANALÝZA KEYWORDS

Pro analýzu KEYWORDS využíváme vlastní nástroje. Porovnáme vaše URL při migraci webových stránek a při redesignu. Máme vlastní nástroje online checkery.

Webová analitika

Jsme kamarádi s google search conzole, bez ní to prostě nepůjde. Vaše webové stránky na ní napojíme v rámci projektu zdarma.

SEO a Backlinks

Zjistíme jaké backlinks směřují na váš web, poradíme s budováním backlinks. Při realizaci nového webu se bez kvalitním backlinks prostě neobejdete.

WordPress website

WordPress nás prostě baví! Tvoření a inovace je náš smysl.

Planing & projecting

Plánujeme a projektujeme každý web má svoje projektové řízení

Adventure Time

Čas strávený nad projektem, není žádný ztracený čas.

Working Hours

Pokud se do něčeho ponoříme, jdeme do toho naplno.